Náramky z hematitu

Hematit je černý kovově lesklý kámen, kterého se v poslední době využívá k výrobě magnetoterapeutických náramků.

Náramky příznivě ovlivňují krevní oběh a tím přispívají k lepší průchodnosti žil a tepen, stabilizují krevní tlak, zvyšují okysličení krve, snižují únavu, pozitivně působí na bolesti a projevy zánětů v oblasti zápěstí.

Na základě zkušeností činské medicíny se doporučuje nošení náramku na levé ruce při vysokém krevním tlaku . Preventivně, na zvýšení a při kolísavém tlaku, se nosí na pravé ruce.

Japonským ministerstvem zdravotnictví byly zařazeny mezi zdravotní pomůcky první třídy. Za bezmála půl století byly na desetitisících osobách testovány z hlediska zdravotních účinků ve dvojslepých klinických studiích. Po desetiletí se tyto zdravotní pomůcky vyváží do 110 zemí světa.

Profesor Roger Coghill z Cambridge university ve svých studiích potvrzuje význam preventivního nošení náramku pro harmonizaci biologických pochodů organismu.

Délka náramku:

Intenzita magnetického pole náramku: 800 Gauss

Upozornění: Náramky nesmí používat osoby se zavedeným kardiostimulátorem a nedoporučuje se jejich použití u těhotných žen.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení