O nás

Společnost Sabona byla založena na sklonku roku 1959 Vikomtem Jacquesem d´Orthez společně s jeho ženou – herečkou Moira Lister v Londýně. Na svých cestách po Americe se Jacques d´Orthez seznámil s pozitivními účinky mědi na lidský organismus. Vyvinul speciální formuli pro vysoce účinnou měď a v roce 1960 si nechal značku Sabona mezinárodně patentovat. Náramky Sabona se staly populárními na celém světě, hlavně ve Francii, Itálii, Švýcarsku a USA. Nosili je prominenti jako např. anglická královna Elizabeth, Coco Chanel, Baronne Guy de Rothschild, Pierre Cardin atd.

V sedmdesátých letech se náramky Sabona staly velmi módní a vyhledávanou značkou v USA. Byly pozlaceny 18 karátovým zlatem a prodávány za 1000 US dolarů za jeden kus. Během čtyřiceti let se Sabona stala světovým výrobcem měděných a magnetoterapeutických náramků. Velké oblibě se těší tyto náramky hlavně u sportovců – golfistů a tenistů.

Za dobu existence Sabony bylo prodáno 14 milionů náramků. Tento dlouhodobý úspěch zajistila Saboně spokojenost zákazníků. Dnes Sabona nabízí exkluzivní výběr měděných a magnetoterapeutických náramků z ušlechtilé oceli v kombinaci se stříbrem a 18 karátovým zlatem. Vědecký výzkum a zkušenosti zákazníků prokázaly léčebné účinky mědi a magnetismu.

Magnetoterapeutické náramky Sabona

Příznivě ovlivňují krevní oběh, přispívají ke stabilizaci krevního tlaku, zvyšují okysličení krve, snižují únavu, tlumí bolesti v oblasti zápěstí, působí protizánětlivě a zabraňují tvorbě krevních sraženin. Náramky se nejčastěji vyrábějí jako pružinové nebo otevřené obroučky z ušlechtilých odlehčených ocelí a titanu, přizdobené stříbrem a zlatem nebo kombinované s mědí.

Upozornění: Magnetoterapeutické pomůcky nesmí používat osoby se zavedeným kardiostimulátorem. Nedoporučuje se použití u těhotných žen.

Všechny produkty Sabona jsou v rámci EU registrovány jako zdravotnické prostředky 1 CE třídy.