Sportovní náramky

11 položek celkem

Sabona Athletic

Tento typ náramku je speciálně vyvinut pro sportovce. Představuje kombinaci textilie s 5 magnety. Součástí elastické textilie je karbonizovaný titan, který vytváří záporné ionty. Magnety směřující záporným pólem ke kůži jsou vyrobeny ze samaria a kobaltu s měřitelnou hodnotou 1200 gauss. Záporné ionty příznivě ovlivňují energii, vitalitu a celkové zdraví organismu.

Sabona Pro - Magnetic Sport

Sportovní náramky Sabona Pro Magnetic Sport Náramek je určen především sportovně aktivním lidem. Silikonový pásek s obsahem karbonizovaného titanu vytváří záporné ionty, jejichž účinek je zesílen 4 magnety o intenzitě 1200 gauss. Magnety směřují záporným pólem ke kůži. Záporné ionty působí příznivě na zdraví celého organismu, podporují jeho vitalitu a energii. Náramek vyniká také vysokým komfortem nošení a trvanlivostí materiálu.

Význam iontů

Ionty jsou elektricky kladně nebo záporně nabité částice s měřitelnou intenzitou. Záporné ionty podporují biochemické procesy, které jsou důležité pro správnou funkci buněk, tkání i celého organismu. Stimulují sekreci serotoninu a tím přispívají k prevenci i k zmírnění deprese a stresu. Podporují vitalitu a dodávají tělu energii.