Sportovní náramky

11 položek celkem

Sabona Athletic

Tento typ náramku je speciálně vyvinut pro sportovce. Představuje kombinaci textilie s 5 magnety. Součástí elastické textilie je karbonizovaný titan, který vytváří záporné ionty. Magnety směřující záporným pólem ke kůži jsou vyrobeny ze samaria a kobaltu s měřitelnou hodnotou 1200 gauss. Záporné ionty příznivě ovlivňují energii, vitalitu a celkové zdraví organismu.

Sabona Pro - Magnetic Sport

Sportovní náramky Sabona Pro Magnetic Sport Náramek je určen především sportovně aktivním lidem. Silikonový pásek s obsahem karbonizovaného titanu vytváří záporné ionty, jejichž účinek je zesílen 4 magnety o intenzitě 1200 gauss. Magnety směřují záporným pólem ke kůži. Záporné ionty působí příznivě na zdraví celého organismu, podporují jeho vitalitu a energii. Náramek vyniká také vysokým komfortem nošení a trvanlivostí materiálu.

Význam iontů

Ionty jsou elektricky kladně nebo záporně nabité částice s měřitelnou intenzitou. Záporné ionty podporují biochemické procesy, které jsou důležité pro správnou funkci buněk, tkání i celého organismu. Stimulují sekreci serotoninu a tím přispívají k prevenci i k zmírnění deprese a stresu. Podporují vitalitu a dodávají tělu energii.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení